фітнес-центру Viper Gym
Ласкаво просимо до нашого фітнес-центру Viper gym
Національна мережа оздоровчих фітнес-центрів – лідер ринку в Закарпатскій області з репутацією престижної, безпечної та відповідальної компанії, в якій працюють найкращі професіонали галузі і щоденно роблять життя своїх клієнтів повноціннішим,цікавішим та де факто довшим.
Особистий тренер
Індивідуальний підхід
Зона кросфіту та кардіо зона
Розвиток легенів і серцуво-судинної системи
Якісне обладнання
Тренажери Panatta
Здорове харчування
Підбір правильного раціону
Групові заняття
Час відвідувань
Понеділок
Вівторок
Середа
Четверг
П'ятниця
Субота
9:00
Crossfit
Гордійчук Максим
Functional training
Орос Інна
Crossfit
Гордійчук Максим
Functional training
Орос Інна
Crossfit
Гордійчук Максим
9:45
Stretching
Маслова Марина
Stretching
Маслова Марина
Stretching
Маслова Марина
10:00
Fly Yoga
Марина Маслова
Fly Yoga
Марина Маслова
Functional training
Орос Інна / Фітнес мама з дитиною
11:00
Фітнес
мама з дитиною
Фітнес
мама з дитиною
Pilates
Зубова Яна
12:00
Pilates
Зубова Яна
Pilates
Зубова Яна
Pilates
Зубова Яна
16:00
Підлітковий кросфіт
Гордійчук Максим
Fitness Дитячий
Підлітковий кросфіт
Гордійчук Максим
Fitness Дитячий
Підлітковий кросфіт
Гордійчук Максим
18:30
HIIT
Тетяна Індріксон
Pilates
Зубова Яна
HIIT
Тетяна Індріксон
Pilates
Зубова Яна
HIIT
Тетяна Індріксон
19:00
Crossfit/Stretching
Лацко Євгеній/Мадяр Анастасія
Functional Training/Crossfit
Орос Інна/Гордійчук Максим
Crossfit/Stretching
Лацко Євгеній/Мадяр Анастасія
Functional Training/Crossfit
Орос Інна/Гордійчук Максим
Crossfit/Stretching
Лацко Євгеній/Мадяр Анастасія
20:00
Crossfit
Лацко Євгеній
Crossfit
Лацко Євгеній
Crossfit
Лацко Євгеній
9:00 – Crossfit Гордійчук Максим
9:45 – Stretching Маслова Марина
12:00 – Pilates Зубова Яна
16:00 – Підлітковий кросфіт Гордійчук Максим
18:30 – HIIT Тетяна Індріксон
19:00 – Crossfit/Stretching Лацко Євгеній/Мадяр Анастасія
20:00 – Crossfit Лацко Євгеній
9:00 – Functional training Орос Інна
10:00 – Fly Yoga Марина Маслова
11:00 – Фітнес мама з дитиною
16:00 – Fitness Дитячий
18:30 – Pilates Зубова Яна
19:00 – Functional Training/Crossfit Орос Інна/Гордійчук Максим
9:00 – Crossfit Гордійчук Максим
9:45 – Stretching Маслова Марина
12:00 – Pilates Зубова Яна
16:00 – Підлітковий кросфіт Гордійчук Максим
18:30 – HIIT Тетяна Індріксон
19:00 – Crossfit/Stretching Лацко Євгеній/Мадяр Анастасія
20:00 – Crossfit Лацко Євгеній
9:00 – Functional training Орос Інна
10:00 – Fly Yoga Марина Маслова
11:00 – Фітнес мама з дитиною
16:00 – Fitness Дитячий
18:30 – Pilates Зубова Яна
19:00 – Functional Training/Crossfit Орос Інна/Гордійчук Максим
9:00 – Crossfit Гордійчук Максим
9:45 – Stretching Маслова Марина
12:00 – Pilates Зубова Яна
16:00 – Підлітковий кросфіт Гордійчук Максим
18:30 – HIIT Тетяна Індріксон
19:00 – Crossfit/Stretching Лацко Євгеній/Мадяр Анастасія
20:00 – Crossfit Лацко Євгеній
10:00 – Functional training Орос Інна / Фітнес мама з дитиною
11:00 – Pilates Зубова Яна