ABL

ABL (Abdominal Buttocks Legs) – це новий вид аеробіки, за допомогою якої можна швидко домогтися тонкої талії і пружної мускулатури стегон і сідниць. Вона включає в себе комплекси вправ, що навантажують верхній і нижній прес, сідниці і стегна. Під час занять цим видом аеробіки використовуються степ-платформи, різні обтяження (гантелі, еспандери та боді-бари), що дозволяє коригувати й розвивати м'язи всієї нижньої частини тіла.

Тренування ABL - це силовий, функціональний аеробний тренінг, спрямований на опрацювання ніг, преса і сідниць, в якому задійснюється додаткове обладнання: степ-платформи, боді-бари, гантелі, гумки та інше.

Тренування ABL створені спеціально для жінок і спрямовані на опрацювання споконвічно жіночих проблемних зон, тих, в яких переважно накопичуються жирові клітини, - живіт, стегна і сідниці. Назва програми Abdominal Buttocks Legs дослівно перекладається з англійської, як «живіт, сідниці, ноги».

Крім підтягнутих сідниць, плоского живота, пружних стегон і зниження ваги, ABL-тренування дають сильні м'язи, міцну серцево-судинну систему і витривалість.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.