Aerobic


Аеробіка - це один з найефективніших способів тримати себе в тонусі. Тренування за даною програмою покращують кардіовитривалість, сприяють зниженню ваги, покращують координацію, спалюють зайві калорії.

Класична аеробіка - це комплекс вправ, що дозволяє зміцнити м'язовий корсет, поліпшити поставу, розвинути гнучкість і відчуття рівноваги. Це найбільш поширений вид аеробіки, що є поєднанням загальнорозвиваючих фізичних вправ і танцювальних рухів, що виконуються під музику. Даний вид надає зміцнювальну дію на серцево-судинну і дихальну системи, сприяє схудненню і поліпшенню фігури.

Кращою профілактикою багатьох захворювань є регулярні аеробні тренування. Вони змушують серце і судини постійно працювати, адаптуючись до зростаючих навантажень. Тому серцево-судинна система тренованої людини працює злагоджено і ефективно, забезпечуючи киснем всі органи і тканини організму.

Аеробіка рекомендується для всіх рівнів підготовленості: і для тих, хто тільки починає свої заняття, і для тих, хто повернувся після тривалої перерви.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.