Body Flex

Body Flex - «5 занять – мінус 5 см в талії»

Body Flex - одна із найбільш ефективних дихальних гімнастик, що сприяють швидкому схудненню. Вправи бодіфлекс – це поєднання особливої дихальної гімнастики з певними видами навантаження. Аеробне дихання, а саме на його основі і розроблена дихальна гімнастика бодіфлекс - насичує організм киснем, який розщеплює жир; вправи-пози сприяють тренуванні м'язів, повертаючи їм пружність, підтягують шкіру, допомагаючи боротися зі зморшками і целюлітом. При цьому, незважаючи на спокійний і повільний темп, заняття бодіфлексом дають аеробний ефект в кілька разів сильніше, ніж інтенсивні заняття бігом або силові вправи.

Цю незвичайну програму розробила п'ятдесятитрьохрічна американка Гріг Чайлдерс, яка змогла після народження трьох дітей повернути собі бажаний 44-й розмір одягу замість ненависного 56-го.

Особливості системи бодіфлекс:

  • За допомогою аеробного дихання в організм надходить велика кількість кисню, яка насичує кров і разом з нею доставляється до ділянки напруги, що сприяє інтенсивному розщепленню жирів.
  • Бодіфлекс прискорює процес метаболізму.
  • Бодіфлекс посилює лімфоток, що сприяє прискореному виведенню шлаків, токсинів та інших шкідливих речовин з організму.
  • Бодіфлекс благотворно впливає на інтенсивність скорочення м'язів шлунка, викликаючи з часом його зменшення в розмірах, а, отже, і зменшення кількості споживаної їжі.
  • Унікальність системи бодіфлекс полягає в тому, що вона може ефективно працювати у двох напрямках: сприяти зменшенню загальних обсягів і моделювати окремі проблемні зони (сідниці, стегна, талію і т.д.).

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.