Бокс

Бокс (для дітей) завжди був популярний, і сьогодні його популярність продовжує зростати. Ніякий інший спорт так не розвиває стійкий характер і волю до перемоги, як бокс! Тут не обійтися однією спритністю і реакцією, тут потрібна фізична сила і стратегічне мислення. Бокс для дітей формує характер, вимагає терпіння і витривалості, вміння передбачати рухи супротивника і вибирати момент для удару, нарешті, наносити сильний і точний удар. Заняття боксом для дітей розвивають силу, реакцію, витривалість, координацію. Кажуть, уроки боксу не забуваються ніколи. Якщо людина хоча б рік займалась боксом, навички залишаються з нею на все життя.

Бокс для дітей розвиває впевненість у собі, вміння оцінювати небезпеку, відповідальність, цілеспрямованість. Жорсткий режим тренувань вчить зібраності та вмінню планувати свій час. Уроки боксу для дітей - це вироблення характеру, вміння долати себе, самодисципліна.

Мабуть, жоден з видів рукопашного бою так не загартовує характер і не надає такої впевненості в собі. Бокс для дітей - прекрасна школа, що закладає фундамент впевненості Вашої дитини та дає енергію для майбутніх перемог.

Завдяки потужній загальнофізичній підготовці заняття боксом для дітей допомагають придбати відмінну фізичну форму, стати сильним і здоровим. Участь у змаганнях вчить витривалості і самовладання і дає безцінний досвід поєдинку один на один.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.