Бокс

Бокс - один з найдинамічніших і захоплюючих видів спорту. Він розвиває всі групи м'язів, координацію, витривалість і впевненість у собі. Заняття боксом - це чудовий засіб виховання не тільки фізичних якостей, він як жоден інший вид спорту прекрасно зміцнює волю, виховує сміливість, винахідливість, уміння швидко оцінювати складну ситуацію і знаходити найбільш оптимальний вихід зі скрутного становища.

У наших клубах передбачено все для професійних занять боксом і створені всі умови для підвищення рівня фізичної підготовки боксера.

Тренування проходять у групових та індивідуальних форматах. Проводять заняття професійні тренери, багаторазові переможці боксерських поєдинків. Починати займатися боксом можна вже з 3-х років, верхньої вікової межі нема.

Заняття боксом включають: розминку, відпрацювання техніки нанесення ударів, бойових комбінацій, спаринг, відпрацювання техніки в парах або вправи на снарядах (боксерський мішок, груша). Для розвитку фізичної підготовки боксерів практикуються вправи зі скакалкою, набивним м'ячем, гирею, грифом від штанги і багато іншого.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.