Dance Mix для дітей


Dance Mix для дітей - танцювальна програма з хореографією в різних танцювальних стилях. Ми намагалися об'єднати в одній програмі найцікавіші і найбільш корисні танцювальні напрямки - класична хореографія, бальні танці (латиноамериканська програма), черлідінг та багато іншого.

Танці дозволяють розвинути творчі здібності вашої дитини, зміцнюють її фізичне здоров'я, розвивають смак і відчуття прекрасного. До того ж регулярні заняття танцями покращують пам'ять дитини і позитивно позначаються на її психологічному стані. Школяреві для правильного соціального розвитку потрібне постійне спілкування з однолітками зі схожими інтересами та уподобаннями і танці відмінно вирішують цю задачу.

Наша мета - не зробити з вашої дитини чемпіона, а допомогти їй виразити себе і полегшити процес соціальної адаптації. Програма "Dance MIX" дозволить максимально повно розвинути творчий потенціал вашої дитини, а можливо відкриє в ньому зірку сцени.

Програма занять обов'язково включає вправи на загальну фізичну підготовку, розтяжку, почуття ритму і музикальність. Результатом вивчення нових рухів будуть готові танцювальні номери, які ваша дитина зможе продемонструвати на конкурсах і святкових заходах клубу. Виступи - важлива частина процесу навчання танцям, підготовка до нього дозволить дитині узагальнити всі отримані знання, відточити техніку і артистизм.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.