Interval

Interval - змішаний формат тренування, що поєднує силову роботу у високому темпі і роботу на розвиток гнучкості, спрямований на тренування м'язів ніг і сідниць. Допомагає розвинути швидкість, витривалість і силу, сприяє підтримці м'язового тонусу, а також зміцненню дихальної та серцево-судинної систе. Відмінний жироспалюючий ефект!

Мрієте про красиве і сильне тіло? Це тренування для вас! Інтенсивне тренування, побудована на чергуванні силового і аеробного навантажень. Відмінний жироспалюючий ефект!

Інтервальне тренування по праву вважається одним із найефективніших для схуднення і підтягування м'язів, тому що в ньому відбувається періодична зміна силових і аеробних інтервалів. Аеробні частини заняття (заняття для тренування кардіосистеми) можуть бути як з використанням спеціального фітнес обладнання (наприклад степ-платформа) так і без нього, це може бути комбінація з рухів аеробіки або ж циклічні вправи на витривалість; в силових блоках використовуються гантелі, боді-бари, амортизатори та ін. - комплекси розроблені для жіночого організму з метою підтягнути тіло і зробити рельєф м'язів по-жіночому красивим.

Ви тренуєтеся з великим зусиллям, споживаючи при цьому велику кількість кисню - відбувається інтервал зусилля. За ним слідує інтервал відновлення сил, під час якого ви докладаєте помітно менше зусиль. Тобто відбувається зміна темпу і навантаження протягом всього тренування від звичайного до граничного. Interval training дозволяє домогтися максимального ефекту тим, які хочуть досить швидко і без шкоди для організму скинути зайву вагу.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.