Tabata

Пілатес – методика, спрямована на опрацювання глибоких м'язів-стабілізаторів, що створюють внутрішній корсет нашого тіла, а також на формування правильної постави та зміцнення м'язів, які утримують хребет. Метод дозволяє усунути м'язовий дисбаланс, позбутися болю, перенапруження і дискомфорту в м'язах і суглобах, зробити тіло більш сильним, гнучким і пластичним, і навіть подолати стрес і депресію.

«Пройшовши курс з 10 занять, Ви відчуєте різницю, через 20 занять Ви побачите різницю, а через 30 тренувань Ви отримаєте абсолютно нове тіло!» - Джозеф Пілатес

Пілатес входить в список найпопулярніших фітнес-програм у всьому світі. Мода на пілатес прийшла з Голівуду: такі знаменитості, як Шарліз Терон, Періс Хілтон, Дженніфер Еністон, Джулія Робертс та багато інших повторюють, що саме заняття пілатесом допомагають їм залишатися у відмінній формі.

Всупереч поширеній думці, пілатес - це не різновид йоги і навіть не його варіація. Плутанина сталася через те, що автор методики, Джозеф Пілатес, запозичив для неї деякі елементи із індійських практик. Як і йога, пілатес спрямований не тільки на оздоровлення тіла, але і на підтримку психоемоційного балансу. Однак основне завдання пілатесу - розвиток м'язів і зв'язок. Спершу Джозеф Пілатес планував використовувати свою систему для фізичної і моральної реабілітації солдатів, поранених на фронтах Першої Світової, але незабаром цими вправами зацікавилися нью-йоркські танцюристи балету, а за ними - і всі інші. Сьогодні більше 10 мільйонів чоловік по всьому світу регулярно займаються пілатесом.

Пілатес - це вправи, перш за все спрямовані на створення так званого «м'язового корсету», тобто досягнення координації між роботою м'язів преса і глибоких м'язів спини. Гарна постава і здоровий хребет неможливі без розвинених м'язів спини. Тому пілатес особливо корисний тим, у кого є якісь проблеми з опорно-руховим апаратом - порушення постави, остеохондрози, травми, міжхребцеві грижі і болі в суглобах.

Пілатес краще рішення для того, щоб швидко та назавжди зробити фігуру красивою і більш підтягнутою. Тонка талія, витончені руки і «лебедина» шия - такий ефект від занять пілатесом для жінок. Домогтися таких результатів за допомогою інших видів тренувань дуже складно.

До речі, саме для жінок цей вид тренувань особливо корисний, адже під час занять активно працюють м'язи нижньої частини спини і живота, а це дуже корисно і для молодих мам, і для тих, хто тільки планує вагітність, та й взагалі благодійно впливає на стан органів малого таза.

Пілатес - дуже ефективне і приємне тренування, але лише в тому випадку, коли всі вправи виконуються правильно.

Приходьте в Viрer Gym на заняття з пілатесу і переконайтеся в перевагах цієї системи на власному досвіді.

Графік занять(3)

 • Понеділок

  18:30 - 19:30

  Інструктор:
  м. Ужгород, вул. Капушанська 175а

 • Середа

  18:30 - 19:30

  Інструктор:
  м. Ужгород, вул. Капушанська 175а

 • П'ятниця

  18:30 - 19:30

  Інструктор:
  м. Ужгород, вул. Капушанська 175а

Інструктори

Cart

 • No products in the cart.