Фітнес для вагітних


Фітнес для вагітних – Вагітність не надає індульгенцію на заняття спортом, більше того, до них зобов'язує! Вагітність - дуже важливий і цікавий період у житті кожної жінки. Ми допоможемо Вам провести цей час з радістю і користю для свого здоров'я і здоров'я майбутнього малюка. Вплив майбутньої матері на розвиток дитини в утробі визначається не тільки спадковістю, але й особливостями емоційного та фізичного стану під час вагітності. Правильно підібраний комплекс вправ допоможе легко виносити дитинку і без проблем допомогти їй народитися на цей світ.

Регулярні і правильно підібрані заняття фітнесом сприяють гармонійному протіканню вагітності, підвищують фізичні можливості жіночого організму, поліпшують діяльність серцево-судинної, дихальної та нервової систем, позитивно впливають на обмін речовин, в результаті чого мама і її майбутній малюк забезпечуються достатньою кількістю кисню.

Під впливом гормонів процес травлення під час вагітності сповільнюється, тому що прогестерон перерозподіляє постачання органів кров'ю, зосереджуючи її навколо малюка. Крім розумно складеного раціону, вам допоможуть і заняття спортом: рухаючись, ми повертаємо частина кровотоку назад - від матки до інших органів - і масажуємо травний тракт, допомагаючи йому добре працювати.

Фізичні вправи також позитивно позначаються на післяпологовому періоді. Всім добре відомо, як материнство може відбитися на фігурі. Зайва вага, м'язи живота, що втратили тонус, розтягнуті м'язи грудей, слабка спина, ниючий поперек, варикозне розширення вен ... За допомогою фітнесу можна уникнути таких неприємностей як, наприклад симптоми і лікування варикозу, або, принаймні, звести їх до мінімуму! Лікарі не втомлюються повторювати: те, наскільки швидко вам вдасться після пологів повернутися в колишню форму, залежить від того, як ви провели 9 місяців очікування дитини - лежачи на дивані або в більш-менш активному режимі.

Більше того, сам процес пологів у спортивних мам проходить легше, ніж у ледачих. По-перше, тому, що треновані серце, легені і відповідні м'язи в цей відповідальний момент допомагають і жінці, і дитині. А по-друге, у відповідь на фізичне навантаження в організмі накопичується гормон ендорфін, який згодом діє як природне знеболення в пологах.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.