Yoga

Sky Yoga – унікальна фітнес-програма нового покоління. Методика, яка дозволяє схуднути і тримати тіло у тонусі, поєднує в собі близько 40% йоги з акробатикою, танцями, гімнастичними рухами, пілатесом та іншими фітнес-дисциплінами, а літаючий шовковий гамак дозволяє вільно переміщатися між виконанням поз. Така практика допомагає досягти більш глибокого ефекту від класичних асан. Є асани, які в класичній йозі даються людині через кілька років, а в антигравітаційній – з першого заняття.

Мережа фітнес-центрів "Viрer Gym" представляє унікальну технологію "Sky Yoga", що завоювала популярність у всьому світі. В США і Європі цю техніку ще називають "переродженням" або "йогою майбутнього". І це без сумнівів правда.

Вже після місяця регулярних занять ви побачите серйозний результат – ваше тіло стане більш гнучким, еластичним, підтягнутим і струнким, а в дзеркалі на вас дивитиметься нова щаслива і гармонійна людина. Тож, якщо хочете по-справжньому пізнати своє тіло, вдосконалюватися, отримувати від життя максимум задоволення – ця практика саме для вас.

Відмінна риса повітряної йоги – це м'які інтенсивні навантаження, які призводять до природнього розвитку м'язів і суглобів, а також зміцнення всього організму.

Регулярна практика перевернутих поз дає стимул для оновлення та саморегулювання всіх систем організму – травної, ендокринної, лімфатичної, репродуктивної, дихальної та судинної.

З кожним новим тренуванням ви будете позбавлятися від затисків у тілі, набувати сили та гнучкості. Помітно зміниться ваша постава, зійде напруга з поперекового відділу хребта, з'явиться сила в руках та ногах та підтягнуться м'язи грудей. Антигравітаційна йога також дарує ще й психо-емоційний релакс, підвищує життєвий тонус організму.

Чим є корисною Sky Yoga:

  • Стан невагомості допомагає тілу на 100% розім'ятися, розслабитися і витягнутися.
  • Положення вниз головою запускає процеси оновлення в організмі: зниження ваги, згладжування зморшок, поліпшення роботи гормональної та ендокринної системи, травлення, діяльності мозку, сну і пам'яті.
  • Літаюча йога допомагає побудувати гарне тіло.
  • Літаюча йога ідеально підходить для людей розумової праці.
  • Йога-гойдалка – це відмінний антистресовий тренажер.
  • Літаюча йога корисна для людей з травмами спини.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.