Spinning

SPINNING – тренування на особливих велотренажерах, - один з найбільш ефективних способів боротьби із зайвою вагою. Spinning не тільки допомагає позбутися зайвої ваги, але і прекрасно тренує серцево-судинну систему і витривалість. Велотренування сподобаються тим, хто насилу освоює комплексні спортивні програми та хореографічні елементи, які використовуються в аеробіці. Цей фітнес підходить людям різного віку. Під час занять інтенсивно працюють м'язи ніг і сідниць. І вже зовсім скоро Ви отримаєте підтягнуті стрункі форми.

А почалося все з того, як у 90-х роках минулого століття американський спортсмен Джон Голдберг придумав кімнатний велосипед і цілу програму тренувань з рекомендаціями з харчування та методами мотивування. Програма виявилася настільки ефективною, що спочатку Америка, а потім і весь світ просто збожеволіли від велоперегонів на місці.

Велоаеробіка відноситься до розряду кардіотренувань, а отже, тренує серцево-судинну систему, а також підвищує витривалість організму. Крім того, вона формує і підтягує м'язи гомілок, стегон і сідниць і, що найголовніше, є суперспалювачем жиру. І, звичайно ж, що важливо для жінок, допомагає назавжди позбутися целюліту.

Основні переваги спінінгу:

  • 3авдяки високій швидкості тренування схуднути вдається в рекордно короткі терміни. Адже за одне заняття витрачається більше 600 кілокалорій.
  • Зал для занять обладнаний дуже емоційно: так, щоб весь час підтримувати у групи відчуття справжнього велопробігу. Перед спортсменами розташований величезний екран, на якому миготять дерева, узбіччя, доріжки, плавно втікають вниз, можна покататися і по піску, і по гірській місцевості. Або другий варіант, не менш цікавий, - це світломузика під час заїзду
  • Божевільне по ефективності заняття триває зазвичай не більше 45 хвилин. Навіть не надто просунутим спортсменам це легко витримати.
  • Крутіння педалей в режимі «важко - легко» досить швидко надає стегнам, сідницям і литках красиву форму.
  • Тренується серцево-судинна система, тиск приходить в норму (магнітні бурі для вас померли).
  • Навантаження на суглоби мінімальне.
  • Заняття на велотренажерах також рекомендують жінкам з початковою стадією варикозної хвороби.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.