Strip plastic

Strip Plastic - танцювальний фітнес-напрямок, якый допомагає висловити емоції через пластику та красу тіла. Це дивна суміш найрізноманітніших стилів і напрямків. Сюди входять окремі елементи класичного балету, східного та латиноамериканського танців, джаз-модерну та сучасної хореографії. Незважаючи на легкий відтінок еротизму в танці, тут немає абсолютно ніякої вульгарності.

На заняттях Ви зможете відчути себе розкутою, скинути кайдани стриманості і успішно переступити через свої особисті комплекси. Плюс до того ж це відмінний спосіб позбавитися зайвої ваги і прекрасна підтримка тіла у відмінному фізичному тонусі. Завдяки відвідуванню занять ви на власному досвіді зрозумієте, що зовсім немає потреби виснажувати себе різними дієтами, щоб виглядати привабливо.

Заняття танцем стрип-пластики допоможуть вам не тільки позбавитися зайвої ваги, але і зробити своє власне тіло більш гнучким і граціозним. Як наслідок, ваша фігура стане більш жіночною і відточеною. Регулярні заняття цим видом танцювального мистецтва приносять масу позитивних, приємних відчуттів.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.