Taekwondo


ТХЕКВОНДО – "Шлях осягнення істини через вдосконалення рук і ніг" - це корейське бойове мистецтво і олімпійський вид спорту, в якому за допомогою рук і ніг людина може навчитися захищати себе і атакувати противника. Тхеквондо тренує не тільки тіло, але й загартовує дух.

У Тхеквондо кожен може отримати те, що йому потрібно: поправити здоров'я, навчитися самооборони, ознайомитися з філософією Тхеквондо, виховати сильне тіло і дух. Але для того, щоб стати професіоналом потрібна велика самовіддача, виснажливі тренування і вміння терпіти. Тхеквондо доступно кожному, тому що воно дає можливість розвивати психологічні, фізіологічні і розумові резерви людини, а також виховувати силу волі, самодисципліну і військовий дух. В даний час Тхеквондо перетворилося на сучасний вид спорту, зберігши традиції і дух бойового мистецтва.

Слово «тхеквондо» складається з трьох слів: «тхе» - нога, «квон» - кулак (рука), «-до» - мистецтво, шлях тхеквондо, шлях до вдосконалення (шлях руки і ноги). За визначенням Чхве Хон Хі, «тхеквондо означає систему духовного тренування і техніку самооборони без зброї, поряд зі здоров'ям, а також кваліфікованим виконанням ударів, блоків і стрибків, що виконуються голими руками і ногами для поразки одного або декількох суперників».

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.