TRX

TRX Suspension Training - революційна система вправ на спеціальних підвісних петлях - функціональний тренінг TRX.

Ця спеціальна фітнес-програма дозволить вам розвинути силу, витривалість, координацію, відчуття рівноваги, гнучкість. Завдяки комплексному впливу на всі м'язи Вашого тіла і опрацювання м'язів - стабілізаторів, заняття на TRX - це тренування функціонального характеру. Тренуючись зі спеціальними петлями, Ви не тільки підвищуєте свої функціональні здібності, а також активно спалюєте жири.

Комплексна система тренувань з петлями TRX - це більше, ніж самий багатофункціональний тренажер, це повноцінна тренувальна система, яка може бути адаптована під будь-який рівень підготовки. Ви зможете досягти пікової продуктивності вашого тіла або, іншими словами, нарешті отримати бажану найкращу форму! За допомогою певних вправ на тренажері TRX ви також значно підвищите свою силу і витривалість.

Для виконання вправ TRX не потрібна спеціальна підготовка або особливі вміння. Даним видом фітнесу може займатися кожен. Будь-який інструктор функціонального тренінгу скаже Вам, що особливість методики полягає у природності рухів. Комплекс вправ розроблений так, щоб кожен рух повторював ті маніпуляції тіла, які кожна людина робить щодня. Таким чином, навантаження на тіло розподіляється рівномірно і приводить в тонус всі групи м'язів. Обладнання, яке використовується під час тренувань, спеціально розроблено так, щоб не сковувати рухи тіла. На відміну від інших видів фітнесу, тут кожна частина тіла рухається по вільній, природній траєкторії. Це дозволяє звести до мінімуму ризик отримання пошкоджень, адже Ви рухаєтеся природно і не відчуваєте критичних навантажень на хребет і суглоби. Таким чином, за допомогою професійного інструктора TRX можна добитися відмінних результатів зміцнення всіх м'язів за досить короткий час.

Винахідцями цих унікальних пристосувань є військові США, які взяли за основну мету досягнення природним чином максимального рівня витривалості і здоров'я людського тіла. Під час системних занять на даних тренажерах збільшується рельєф м'язів, поліпшується робота серцево-судинної системи і підвищується рівень координації та рівноваги людини. Успіх функціонального тренінгу у світі пояснюється тим, що для занять не потрібно багато часу або високого рівня фізичної підготовки. Займатися методикою можна в будь-який час і в будь-якому віці. Ніколи не пізно стати здоровим!

Графік занять(3)

 • Понеділок

  17:30 - 18:30

  Інструктор:
  м. Ужгород, вул. Капушанська 175а

 • Середа

  17:30 - 18:30

  Інструктор:
  м. Ужгород, вул. Капушанська 175а

 • П'ятниця

  17:30 - 18:30

  Інструктор:
  м. Ужгород, вул. Капушанська 175а

Інструктори

Cart

 • No products in the cart.