Yoga

Йога - дуже давнє індійське вчення, створене для зміцнення і оздоровлення тіла, придбання рівноваги і духовного спокою. І дійсно, безсумнівна користь йоги полягає в тому, що вона дозволяє одночасно придбати хорошу фізичну форму, побороти хвороби, заспокоїти нервову систему, очистити свідомість, підвищити працездатність і стресостійкість.

«Йога веде від невігластва до мудрості, від слабкості до сили, від хиткості до рівноваги, від ненависті до любові, від жадання до достатку, від браку до повноти, від неповноцінності до досконалості.»

Сучасний ритм життя практично не дозволяє людині розслабитися. Від нас потрібні динамічність, витривалість, стійкість до стресів і працездатність - без цих якостей досягти успіху неможливо. Але кар'єрна гонка і ритм життя часто зовсім не залишають часу «для себе». Стомлення і дратівливість накопичуються, і ми перестаємо отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Підсумок - досягнення, які не приносять радості, хронічна втома, неврози... Практика йоги допомагає впоратися зі стресом, налагодити сон, вирішити проблеми з диханням і травленням, зарядитися енергією, а також поліпшити поставу, розвинути м'язи і суглоби, зміцнити здоров'я і значно підвищити настрій . Це простий і доступний кожному спосіб релаксації тіла і розуму.

Йога - це ціла філософія життя. Щоб перейнятися цією методикою, не достатньо просто виконувати асани. Йога - це цілий комплекс, що включає в себе фізичні вправи, режим правильного харчування, дихальні методики, релаксацію.

Йога вчить нас усвідомленню того, що наш організм - це храм. Ця методика підходить як для людей, які люблять фізичний розвиток, так і для людей з розвиненими духовними інтересами. Завдяки заняттям і режиму харчування ви зможете очистити ваш організм від шлаків, зміцнити духовне здоров’я, ваша гормональна система знайде рівновагу, ви зможете збалансувати ваш настрій, заспокоїтися, повернути собі оптимістичне бачення світу. Крім того, в процесі занять завдяки спеціальним асанам відбувається масаж внутрішніх органів, чого не можна досягти в інших видах тренінгу.

Для багатьох йога є ідеальним засобом оздоровити організм, зробити тіло досконаліше і досягти гармонії з собою і навколишнім світом. Однак для того, щоб дана система принесла реальну користь, вона повинна стати, швидше, способом життя, ніж черговою фітнес-програмою. Адже йога, це не просто комплекс вправ, вона є глибокою філософією, що включає в себе, крім силових навантажень, техніку релаксації і перебудову свідомості. Це дуже давнє вчення, створене для зміцнення і оздоровлення тіла, придбання рівноваги і духовного спокою. І дійсно, безсумнівна користь йоги полягає в тому, що вона дозволяє одночасно придбати хорошу фізичну форму, побороти хвороби, заспокоїти нервову систему, очистити свідомість, підвищити працездатність і стресостійкість.

Такий сприятливий ефект досягається за рахунок комбінування активної м'язової напруги з глибоким розслабленням і правильним диханням. При виконанні вправ задіюються глибокі шари м'язів, які при звичайних тренуваннях перебувають у спокої. Паралельно цьому виконується і ментальне навантаження, що дозволяє повністю контролювати своє тіло і керувати ним на свій розсуд.

Заняття підходять як для чоловіків, так і для жінок. Протипоказань і обмежень для занять йогою практично немає. Вона корисна усім, починаючи від маленьких діточок і до старшого покоління. Висококваліфікований тренер з йоги врахує всі індивідуальні особливості людини і простежить, щоб заняття враховували персональні можливості. Йога самодостатня, але вона може стати і хорошим доповненням до вашої фітнес-програми. Заняття на тренажерах і кардіо-навантаження дуже корисні для організму, але ефект буде ще краще, якщо чергувати їх з йогою, яка допоможе розвинути гнучкість, збільшити еластичність м'язів і знайти позитивний настрій.

Інструктори

Cart

  • No products in the cart.