Публічний договір та правила клубу

ПРАВИЛА КЛУБУ

 1. Перепусткою на заняття є картка члена клубу; картка з абонементом або оплачене заняття. Не членам клубу (крім власників місячних абонементів або тих хто придбав разове заняття) не дозволяється перебувати за зоною турнікету.
 2. Картка члена клубу дає можливість безлімітного відвідування фітнес-центру за часом та за кількістю візитів.
 3. Абонемент дає право на відвідування заняття протягом зазначеного в ньому періоду часу. Кількість занять залежить від виду абонемента.
 4. Карта члена клубу та абонемент дає право на відвідування занять у фітнес-центрі тільки зазначеній в ньому особі. Особа, яка пред'явила чужу картку на заняття не допускається.
 5. При втраті клубної картки переоформлення здійснюється за рахунок клієнта, вартість 40 грн.
 6. Кошти за придбані послуги (абонементи, персональні тренування, масаж і т.д.) в разі їх не використання поверненню не підлягають.
 7. Слід дбайливо ставитись до обладнання фітнес-центру. Все обладнання має бути повернене на спеціально відведене для нього місце. Відвідувачі фітнес-центру несуть матеріальну відповідальність за втрату або навмисне псування майна.
 8. До занять допускаються тільки ті особи, які не мають медичних протипоказань до фізичних навантажень. Відповідальність за оцінку стану здоров'я покладено на клієнта. При медичних протипоказаннях, до фізичних навантажень, необхідно повідомити про це тренера перед заняттям.
 9. Забороняється відвідувати Фітнес-центр без власного, або взятого на прокат рушника.
 10. Клієнт обов'язково має дотримуватись правил особистої гігієни. До занять, допускаються особи у чистому, змінному одязі та взутті без різких та неприємних запахів! Фітнес-центр, залишає за собою право відмовити особі у відвідуванні клубу в зв'язку з невиконанням вище вказаних вимог.
 11. Групові заняття проводяться за розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-центру. Про це адміністрація інформує на офіційному сайті Фітнес-центру. В разі запізнення на заняття більш ніж на 15 хвилин, клієнт може бути не допущенний до заняття.
 12. В разі запізнення клієнта на персональне тренування більш ніж на ЗО хв. він має сплатити компенсацію 50 грн. В разі не сплати ком-пенсації персональний тренер може відмовитись від проведення ПТ без повернення сплачених за це коштів.
 13. В разі якщо тренер запізнився на ПТ більш ніж на 15хв, він про-водить це тренування безкоштовно.
 14. Самостійне відвідування фітнес-центру дозволено дітям з 14 років. Діти молодше цього віку можуть займатися в фітнес-центрі тільки з батьками, під їх повну відповідальність, або з тренером, оплативши при цьому, дитині відвідування та персональне тренування.
 15. Відвідування занять фітнес-центру в нетверезому стані або в стані наркотичного сп'яніння заборонено.
 16. На території фітнес-центру заборонено:
  • розпивання спиртних напоїв;
  • вживання анаболічних та наркотичних речовин;
  • палити в приміщенні фітнес-центру;
  • самостійне користування музичною та іншою апаратурою;
  • відвідувати заняття за наявності інфекційних і простудних захво-рювань.
 17. Ключі від шафок роздягалень не закріплені за жодним із членів фітнес-центру. Ключ обов'язково здається на рецепцію після закінчення тренувань.
 18. За забуті, загублені або залишені без нагляду речі, а також за речі, залишені в шафках, адміністрація відповідальності не несе. Залишені та знайдені речі зберігаються протягом тижня на рецепції. З питань щодо залишених речей прохання звертатися на рецепцію.
 19. Фітнес-центр не несе відповідальності за будь-які технічні незручності, пов'язані з проведенням міськими комунальними службами сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт.
 20. На територію фітнес-центру забороняється приносити:
  • будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї;
  • вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні речовини;
  • їжу крім спортивного харчування.
 21. Особи відповідної статі мають відвідувати відповідні роздягальні.
 22. Власники клубних карток, мають право відвідувати лише зони, що відповідають придбаному абонементу, та зазначені у договорі. У разі порушення цього пункту клієнту автоматично нараховується штрафу розмірі 100 грн. При повторному порушенні зональності, адміністрація залишає за собою право заборонити клієнту подальше відвідування Фітнес- Центру.
 23. Адміністрація залишає за собою право заборонити клієнту відвідування Фітнес-центру у разі неадекватної поведінки на території Фітнес Центру.
 24. 5. Додаткові послуги надаються клієнту за додаткову плату, крім випадків, коли такі послуги включено до вартості абонементу. Додаткові послуги надаються за умови здійснення 100% оплати їх вартості згідно з діючим прейскурантом фітнес-центру та поверненню не підлягають. Детальну інформацію щодо надання таких послуг клієнт може дізнатись на рецепції фітнес-центру. Перелік таких додаткових послуг не є вичерпним та включає в себе: персональні тренування з тренером, додаткові групові заняття, масаж, відвідування бару у фітнес-центрі. 28. Клієнт зобов’язаний залишити приміщення фітнес-центру не пізніше встановленого часу роботи або не пізніше встановленого часу, згідно з режимом відвідування за типом обраного ним абонементу. Тренувальну зону клієнт зобов’язаний покинути не пізніше, ніж за 10 хвилин до закриття фітнес центру. За 40 хвилин до закриття фітнес-центру вхід клієнтів заборонено.
 25. Адміністрація має право вносити зміни та доповнення до даних Правил.

Cart

 • No products in the cart.