Правила клубу

  1. Перепусткою на заняття є: картка члена клубу; картка з абонементом або оплачене заняття. Не членам клубу (крім власників місячних абонементів або тих хто придбав разове заняття) не дозволяється перебувати за зоною турнікету.
  2. Абонемент дає право на відвідування заняття упродовжзазначеного в ньому періоді. Кількість занять залежить від виду абонемента.
  3. При відвідуванні мережі фітнес-центрів по будь-якому із різновидів абонементу (включаючи разове відвідування та відвідування фітнес-центру по місячному абонементу), клієнт в обов’язковому порядку повинен пред’явити будь-який документ, який підтверджує його особистість (паспорт, студентський квиток, водійські права і т.д.) та дати згоду на його копію.
  4. Карта члена клубу та абонемент дає право на відвідування занять у фітнес-центрі тільки зазначеній уньому особі. Той, хто пред’явив чужу карткуна заняття не допускається.
  5. При втраті клубної картки переоформлення здійснюється за рахунок клієнта, вартість становить 40 грн.У разі переходу на інший різновид абонементу, клієнт повинен повернути адміністраторам рецепції свою карту для переоформлення.
  6. Кошти за придбані послуги (абонементи, персональні тренування, масаж та інше), в разі їх невикористання,поверненню не підлягають.
  7. Слід дбайливо ставитись до обладнання фітнес-центру. Після тренування весь інвентар має бути повернений на спеціально відведене для нього місце. Відвідувачі фітнес-центру несуть повну матеріальну відповідальність за втрату або псування майна.
  8. До занять допускаються тільки ті особи, які не мають медичних протипоказань до фізичних навантажень. Відповідальність за стан свого здоров’я покладено на клієнта.Крім того, він, при відвідуванні фітнес-центру,в обов’язковому порядку повинен пройти скринінг-опитування,заповнивши відповідну анкету з метою виявлення будь-яких протипоказань або обмежень для заняття спортом. Заповнена скринінгова анкета, не пізніше другого відвідування мережі фітнес-центрів «ViperGym», обов’язковоповинна бути передана адміністраторам рецепції для подальшого їїопрацювання.У іншому випадку адміністратор рецепції може відмовити у відвідуванні фітнес-центру.
  9. Відвідування мережі фітнес-центрів можливе тільки при пред’явленніадміністраторам рецепції довідки (заключення) про відсутність медичних протипоказань або обмежень від відповідного лікаря.
  10. Клієнт повністю несевідповідальність за стан свого здоров’я при відвідуванні фітнес-центру. Якщо клієнт має медичні протипоказання до фізичних навантажень, йому необхідно повідомити про це адміністрацію мережі фітнес-центрів перед першим заняттям.Мережа фітнес-центрів «ViperGym» не несе відповідальності за шкоду, пов’язану з будь-яким погіршенням здоров’я клієнта, а також травми, отримані внаслідок занять та практикузалах мережі фітнес-центру.
  11. Відвідування мережі фітнес-центрів та використання обладнання дозволяється, тільки у випадку наявності у клієнтавласного або взятого на прокат рушника.
  12. Клієнт обов’язково має дотримуватись правил особистої гігієни. До занять допускаються особи у чистому, змінному одязі та взутті без різких та неприємних запахів. Мережа фітнес-центрів залишає за собою право відмовити особі у відвідуванні клубу, через невиконаннявище вказаних вимог.
  13. Групові заняття проводяться за розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-центру. Про це попередньо повідомляється на офіційному сайті фітнес-центру. В разі запізненнябільш ніж на 15 хвилин, клієнт не допускається до заняття.
  14. Якщо клієнт запізнивсяна персональне тренування більш ніж на ЗО хв., він має сплатити компенсацію 50 грн. У іншому випадкуперсональний тренер може відмовитись від проведення ПТ без повернення сплачених за це коштів.
  15. У випадку запізнення тренерана персональне тренування більш ніж на 15хв, він проводить його безкоштовно.
  16. Самостійне відвідування фітнес-центру дозволено юніорам з 14 років. Особи, молодше цього віку,можуть займатися в фітнес-центрі тільки з батьками, під їх повну відповідальність, або ж з тренером, оплативши при цьому дитині відвідування та персональне тренування.
  17. Відвідування занять унетверезому стані або в стані наркотичного сп’яніння заборонено.
  18. На території фітнес-центру заборонено:
   • розпивання спиртних напоїв;
   • вживання анаболічних та наркотичних речовин;
   • палити в приміщенні фітнес-центру;
   • самостійне користування всіма інженерними системами та іншими засобами, які забезпечують функціонуваннямережі фітнес-центрів;
   • відвідувати заняття при інфекційних і простудних захворювань.
  19. Ключі від шафок роздягалень не закріплені за жодним із членів фітнес-центру. Після закінчення тренувань, ключ обов’язково здається на рецепцію. У випадку неповернення клієнтом ключа від шафи, що у роздягальні, – нараховується штраф у розмірі – 30 грн.
  20. За забуті, загублені або залишені без нагляду речі, а також ті, які залишені в шафках, адміністрація відповідальності не несе. Знайдені речі зберігаються на рецепціїупродовж тижня. З питань щодо залишених речей прохання звертатися на рецепцію.
  21. Мережа фітнес-центрів не несе відповідальністьза будь-які технічні незручності, пов’язані з проведенням сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт міськими комунальними службами, а також орендодавцями.У період з 01.07. по 30.08. кожного календарного року мережа фітнес-центрів має право призупинити свою роботу для здійснення реконструкції та інших ремонтних робіт. Про перерву в роботі на визначений термін адміністрація фітнес-центрів зобов’язана повідомити відвідувачів за 30 днів.
  22. На територію фітнес-центру забороняється приносити:
   • будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї;
   • вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні речовини;
   • їжу, крім спортивного харчування.
  23. Усі особи мають відвідувати роздягальні відповідно до своєї статі.
  24. Власники клубних карток, мають право відвідувати лише тізони, які відповідають придбаному абонементута зазначені у договорі. У випадку порушення цього пункту клієнту автоматично нараховується штраф у розмірі 100 грн. При повторному недотриманнізональності, адміністрація залишає за собою право заборонити клієнту подальше відвідування фітнес- центру.
  25. У разі неадекватної поведінки на території «ViperGym», адміністрація залишає за собою право заборонити клієнту відвідування мережі фітнес-центрів без повернення коштів за заняття.
  26. На території мережі фітнес-центрів проводиться відео та аудіозапис для оцінки та підвищення рівня обслуговування клієнтів. Мережа фітнес-центрів залишає за собою право використовувати згадані файли на власний розсуд, зокрема для оцінки та підвищення якості обслуговування клієнтів.
  27. При купівлі таких абонементів, як «KidsCard 12», «JuniorCard 12», «Adult +», слід мати на увазі, що під категорію «Kids» підпадають діти, віком від 6 до 12 років, під категорію «Junior» – діти, віком від 12 до 18 років, під категорію «Adult» – особи, віком від 50+. Усі інші, враховуючи вищезазначені категорії, відносяться до дорослих та мають право на купівлю інших різновидів абонементів.
  28. Клієнту забороняється самостійне та поза межами групового заняття використання спеціального спортивного обладнання (велотренажери, батути, петлі та ін.), яке використовується на групових заняттях. Використання такого спортивного обладнання можливе лише на групових заняттях, які проводяться відповідно до графіку, затвердженого адміністрацією та під наглядом тренера зазначеної вище мережі фітнес-центрів.
  29. Адміністрація має право вносити зміни та доповнення до цих правил.Усі обновлення розміщені на нашому офіційному сайті.

Cart

 • No products in the cart.